VODAFONE BUSINESS DİJİTALLEŞME TIRI KAYSERİLİ İŞLETMELERLE BULUŞTU

“VODAFONE BUSINESS DİJİTALLEŞME TIRI”NIN ALTINCI DURAĞI KAYSERİ OLDU

Vodafone, işletmelere yönelik sunduğu en yeni dijital teknoloji çözümlerini tanıtmak üzere Türkiye’yi dolaşıyor. #dijitalleşmeyolunda toplam 12 şehri gezecek olan Vodafone Business Dijitalleşme Tırı’nın altıncı durağı Kayseri oldu. Kayseri’den sonra Antalya, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli ve İstanbul’a gidecek olan Vodafone Business Dijitalleşme Tırı ile yaklaşık 3 ayda 10 binden fazla kişiye ulaşılması hedefleniyor.

31 Ekim 2019 – Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, İstanbul’da bulunan teknoloji üssü İTÜ Vodafone Future Lab’de sunduğu dijital teknoloji çözümlerini Türkiye’nin diğer şehirlerindeki işletmelerle buluşturmaya devam ediyor. #dijitalleşmeyolunda toplam 12 şehri gezecek olan Vodafone Business Dijitalleşme Tırı’nın altıncı durağı Kayseri oldu. Kayseri’den sonra Antalya, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli ve İstanbul’a gidecek olan Vodafone Business Dijitalleşme Tırı, yaklaşık 3 ayda 10 binden fazla kişiye ulaşacak.

Vodafone Business Dijitalleşme Tırı için Kayseri’de yapılan açılış törenine Kayseri Organize Sanayi Bölgesi(OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Kayseri OSB Müdürü Ali Yaprak,Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Vekili Ömer Kalkan ve Vodafone Türkiye Kurumsal Çözümler Direktörü Berna Kulaksız katıldı.

Berna Kulaksız: Dijitalleşme yolunda işletmelerimizin yanındayız

Küçük büyük tüm şirketlerin dijitalleşebildikleri ölçüde rekabet avantajını ellerinde tutabildiğini belirten Vodafone Türkiye Kurumsal Çözümler Direktörü Berna Kulaksız, şunları söyledi:

“Vodafone Business olarak, işletmelerin ihtiyaçlarını yakından takip edip onlara özel çözümler üreterek dijitalleşme süreçlerine en hızlı şekilde destek oluyoruz. Bu kapsamda, işletmelere Red Kontrol’den Dijital Tarım İstasyonu’na, Metro Ethernet’ten Dijital Pazarlama Çözümleri’ne kadar işyerlerini dijitalleştirecek, verimlilik ve tasarruf sağlayacak geniş bir çözüm portföyü sunuyoruz. Türkiye’nin teknoloji üssü İTÜ Vodafone Future Lab’de sergilediğimiz bu çözümlerimizi Vodafone Business Dijitalleşme Tırı ile Kayserili işletmelerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Vodafone Business olarak, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun çözüm ve teknolojiler geliştirerek ‘dijitalleşme yolunda’ yanlarında olmaya devam edeceğiz.”

Uçtan uca çözümler sunuyor

Vodafone Business Dijitalleşme Tırı’nı ziyaret eden işletmeler, dijital skor da doldurarak dijitalleşmede hangi noktada olduklarını görebiliyor ve ihtiyaçlarına göre kendileri için en doğru çözüme ulaşabiliyor. Vodafone Business Dijitalleşme Tırı’nda, aralarında Red Kontrol, Dijital Tarım İstasyonu, Metro Ethernet, Araç ve Motor Takip, Güvenli Depo, Dijital Koruma, Onedio Reklam Hizmeti, Hedefli SMS, Güvenli Depo ve Kurumsal Sanal Ağ, Bulut Depo ve Sanal Sunucu’nun da bulunduğu toplam 20 dijital çözüm sergileniyor. Ziyaretçiler, Vodafone Business çözümleri hakkında bilgi alma ve ürünleri deneyimleme imkânı bulabildikleri gibi, dilerlerse yalnızca ziyaretçilere özel kampanyalarla ürünlere sahip olabiliyor. Vodafone Business Dijitalleşme Tırı’nda e-ticaret konusunda danışmanlık hizmeti de veriliyor.

Çevreyi korumaya yönelik projelerini sürdüren Vodafone, Dijitalleşme Tırı ile gittiği illerde elektronik atık da topluyor. Toplanan e-atıkların geri dönüşümünden elde edilecek gelirle, Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat işbirliğiyle yürütülen “Yarını Kodlayanlar” projesi kapsamında Anadolu’da bir okulda kodlama sınıfı oluşturulacak.

Vodafone’dan Kayseri’ye 88.1 milyon TL yatırım

Vodafone, en ileri teknolojileri sunarak Kayseri ekonomisinin güçlenmesine katkıda bulunmayı sürdürüyor. Kayseri’ye son 5 yılda 88.1 milyon TL’lik teknik yatırım yapan Vodafone, Kayseri’de 400’den fazla KOBİ’ye hizmet veriyor. Vodafone’un yaptığı ölçümlere göre, Kayseri’deki her 10 işletmeden 8’i işini akıllı cihazlar ile yönetiyor; 6’sı bilgilerini bulut teknolojisinden yararlanarak saklıyor; 1’inin e-ticaret sitelerinde hesabı var; 4’ü şirketlerini sosyal medyada temsil ediyor. Kayseri’nin dijital skoru ise 68.

Vodafone Türkiye hakkında

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, “dijitalleşmenin öncü operatörü” olma vizyonu doğrultusunda, birey ve kurumlara sabit, mobil ve içerik hizmetleri dahil tüm telekomünikasyon teknolojilerini tek çatıda sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından olan Vodafone Türkiye’nin bugüne kadar toplam yatırımları 21 milyar TL’yi aşmıştır. Vodafone Türkiye, 30 Haziran 2019 itibariyle 23,7 milyon mobil müşteriye ve 919 bin sabit genişbant müşterisine hizmet vermektedir.

Yorumlar